Тиждень української мови та літератури

Date: 25 лютого 2019 о 11:52, Refreshed 28 лютого 2019 о 12:12
Author: Жук О. М.

Краща мова єднання – українська. Саме під таким гаслом з 18.02.2019 по 22.02.2019 року пройшов у Постійненській ЗОШ І-ІІІ ступенів Тиждень української мови та літератури.

Заходи, які були заплановані, перетворили дні шкільного життя на свято Українського слова.

Метою всіх проведених заходів було актуалізувати та поширити раніше набуті знання з української мови та літератури, збагатити словниковий запас, розвивати творчі здібності, естетичні смаки, мовлення і мислення учнів, сприяти формуванню високоморальної особистості, виховувати повагу та любов до української мови, розуміння її краси.

Тиждень української мови – це можливість ще раз нагадати собі хто ми і чиї ми діти.

До участі у святі запрошувалися всі вихованці школи, та все ж його активними учасниками стали учні 5-11 класів.

Під керівництвом учителів української мови та літератури, вони мали можливість продемонструвати свої здібності у декламуванні, образотворчому та вокальному мистецтві.

Розпочався тиждень урочистою лінійкою «Краща мова єднання – українська», було оформлено тематичний стенд. Протягом Тижня вчителями – словесниками було проведено заходи: вікторину «У світі українського слова», конкурс постерів «Українська мова – державності основа», мовознавчий квест «Наша мова кольорова гідного життя основа», брейн-ринг «Волошкові очі у моєї  мови», акцію «Говорімо винятково українською» ( учитель Стецюк І.Д.); конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», акцію «Читаємо класиків» (учитель Забейда О.В.); літературну вікторину, конкурс сенканів «Слово до слова – зложиться мова», турнір юних мовознавців, свято «Українські вечорниці» (учитель Герасимчук В.В.); книгофест «Українська мова: історія і сучасність» ( бібліотекар Василишина Н.В., Стецюк І.Д.).

На шкільному святі учителями української мови та літератури (Стецюк І.Д., Забейдою О.В., Герасимчук В.В.) було підбито підсумки і відзначено грамотами переможців конкурсів.