Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Date: 10 грудня 2018 о 09:52
Author: Жук О. М.

Відповідно до Плану заходів Постійненська загальноосвітня школа щорічно приєднується до Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насильства». Людська жорстокість. ЇЇ ніколи напевне, і нічим, не можна виправдати. Вона, як не прикро, сьогодні трапляється доволі часто. Це - страшна і жахлива реальність. Дитина і насильство. Любов і жорстокість. Надія і відчай. Ми всі інтуїтивно тягнемося до світла в цьому світі.

Цього року акція «16 днів проти насильства» тривала з 26 листопада по 7 грудня включно. Взяли в ній участь усі учасники освітнього процесу. В рамках  цієї акції в нашій школі пройшов цілий ряд заходів.  26 листопада практичним психологом був оформлений  інформаційний стенд «Зупинимо насилля разом!».

У вівторок 27 листопада у школі проводилася акція «Синя стрічка», в знак негативного ставлення до насильства учасники освітнього процесу з великим задоволенням одягли сині стрічки.

28 листопада між учнями 9-11 класів проходив правовий брейн-ринг «16 днів проти насильства». І місце вибороли учні 9-А класу, ІІ – 10 клас, ІІІ – 11 клас.

З учнями 11 класу 3 грудня проводилося заняття з елементами тренінгу «Скажемо НІ насильству!».

Учні 8 та 11 класу мали змогу переглянути фільм «Станція призначення – ЖИТТЯ!»

Діти 5-7 класів  були учасниками конкурсу малюнків «Зупинимо насилля разом!»

З 29 листопада по 7 грудня по класах  проводилися бесіди:  «Єдність прав та обов’язків. Скажімо НІ – насильству!» (5-7 класи); «Запобігання торгівлі людьми» (8-9 класи), «Насильство серед нас!» (8-9 класи); «Як поводитися з незнайомцями» (2 класи); «ВІЛ та СНІД – загроза людства!» (10-11 класи).

7 грудня у 3-Б класі проводилися  батьківські збори на тему: «Булінг – насильство нашого часу».

Між 8-11 класами проходив конкурс креативного фото «Ми проти насильства!». Переможцями стали 9-А клас.

Усі активні учасники акції були нагороджені грамотами та подяками.

Практичний психолог                          Т. Юхимець